Aktuální nabídka

Czech Ale je zářijové pivo, vařené již třetím rokem u příležitosti sousedské akce Zažít město jinak v Mostecké ulici a zároveň ke Státnímu svátku. Symbolicky jsme do něj nově tento rok přidali sušené květy lípy, které krásně vynikly ve vůni. Charakter piva je určen symbiózou mezi použitými
surovinami příznačnými pro ležák a svrchním způsobem kvašení specifickým pro ejly. Vše dotváří etiketa, která je propojením tradiční ruční malby na plátno s technologií 3D tisku. Toto pivo nás opět potěšilo, tak na zdraví!

EPM 12 % obj. / EBC 15 / IBU 39 / 4,5 % VOL.
Svrchně kvašené světlé plné pivo, nefiltrované, nepasterizované
Složení: Voda, slad, chmel, sušené květy lípy.


Vidím jen tu krásu letních dní. Bosý se procházím po rozpálené zemi a koupaliště je plné radosti. Sedám si do vody a pivo z orosené sklenice je tak osvěžujicí. Víc než kdy jindy.

Když jsme přemýšleli co uvařit na léto, Herbal Ale byla jasná volba. Zuzka s Vojtou přeci mají farmu a pěstují i bylinky. Tak jsme za nimi vyjeli a po dvouhodinovém testování různých vývarů a jejich kombinací zvolili meduňku a šalvěj. Meduňka vytváří krásný citronový podklad pro celé pivo a šalvěj vše balí do své silné aromatické linky s jemně hořkou koncovkou. Lehká svěží jedenáctka, která chutná skvěle i s pár kapkami citronu.

EPM 11 % obj. 4,2 % VOL.

Svrchně kvašené světlé plné pivo, nefiltrované, nepasterizované
Složení: Voda, slad (Plzeňský, Vídeňský, Pšeničný), čerstvá meduňka, čerstvá šalvěj lékařská, chmel (Premiant, Žatecký poloraný červeňák).


Pro dotazy nebo objednávky můžete použít kontaktní formulář:

Comments are closed.