O nás

Začalo to v roce 2012, kdy jsme poprvé ochutnali pivo z minipivovaru a v tu chvíli se nám změnil život. Zjistili jsme, že pivo může být i sakra dobrý, může krásně vonět, být hodně hořký, nebo hodně sladký (sladový), no prostě má spoustu podob a že pivní svět je mnohem větší a pestřejší.

Hned jsme si začali zjišťovat informace a do půl roku uvařili první várku domácího piva. Stále jsme se zlepšovali a experimentovali. Várky byli pořád lepší a pivo mizelo stále rychleji v žíznivých hrdlech kamarádů. Řekli jsme si tedy, že už by to chtělo pokročit a dát ochutnat i více lidem.

V prosinci 2019 vznikl projekt Four Elements flying brewery. Název odkazuje na 4 elementární prvky, z nichž pivo vzniká – voda, slad, chmel a kvasnice. Základ létajícího pivovaru tvoří Pavel Dušek – sládek, grafička Metteorwa a mnoho dalších, kteří nám pomáhají, ať už svými zkušenostmi a radami, nebo poskytnutými prostory pro naše vysněné vary.

Piva vznikají podle toho, na co máme zrovna chuť, stejně tak, jak tomu bylo, když jsme si vařili doma a nejčastěji se snoubí se sezónností. V zimě silnější v létě slabší.

Rádi propojujeme všechny smysly a proto se často k pivu kromě vizuálu na etiketě váže i hudba.

Vždy vaříme pro radost a pro vás.

Dej bůh štěstí

Comments are closed.